Księgowośc i finanse Insert

InsERT programy dla firm

Przedsiębiorstwa poszukujące skutecznych i niezawodnych narzędzi wspomagających obsługę sprzedaży z pewnością znajdą coś dla siebie wśród produktów Insertu. Proponujemy bowiem całą gamę programów, różniących się zastosowaniem, możliwościami oraz ceną. Cechą wspólną wszystkich systemów jest prosta i intuicyjna obsługa.

Linia GT to zintegrowany pakiet programów ściśle współpracujących ze sobą i pracujących na wspólnej bazie danych. Posiada liczne ułatwienia i mechanizmy interfejsu użytkownika oraz pełne zaplecze informacyjne i szkoleniowe. Cechuje się bogata funkcjonalnością w niskiej cenie.

Linia Nexo jest to nowa generacja programów, które są proste i intuicyjne, a ich bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców. Nexo to rozwiązanie kompleksowe, wykonane w nowej technologii, które miało premierę w 2014 roku. Rozróżnia się linię Nexo oraz Nexo PRO, która cechuje się większą otwartością i elastycznością, co daje lepsze możliwości konfiguracji biznesowej.

Oferta oprogramowania InsERT całą gamę programów wspierających sprzedaż, księgowość oraz kadry i płace

Rachmistrz GT

rachmistrz gt

(uproszczona księgowość, ryczałt, środki trwałe, podstawowa obsługa płac)
Nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

 

RACHMISTRz NEXO

rachmistrz nexo

(uproszczona księgowość, KPiR, ryczałt, środki trwałe, finanse, rozrachunki)
System dla firm rozliczających się na podstawie księgi przychodów i rozchodów lub ryczałtu ewidencjonowanego. Bogata funkcjonalność i prosta, intuicyjna obsługa to atuty, które sprawiają, że obsługa księgowa firmy z Rachmistrzem nexo przebiega szybko i sprawnie.

RACHMISTRZ NEXo PRO

rachmistrz nexo pro

(uproszczona księgowość, KPiR, ryczałt, środki trwałe, finanse, rozrachunki, Sfera, własne raporty i wydruki)
Rozbudowany system do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencji przychodów, wzbogacony o wiele niestandardowych rozwiązań. Własne pola, słowniki, raporty, wydruki oraz Sfera dla Rachmistrza i punkty rozszerzeń pozwalają na dostosowanie systemu do specyficznych potrzeb firmy.

 

rewizor GT

rewizor gt

(elastyczny plan kont, rozbudowana dekretacja, rozrachunki, sprawozdania i zestawienia finansowe, środki trwałe, podstawowa obsługa płac)
Nowoczesny system finansowo-księgowy, zawierający komplet funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej. Dzięki dołączanemu bezpłatnie programowi mikroGratyfikant GT umożliwia także podstawową obsługę płac.

 

Rewizor NEXO

rewizor nexo

(elastyczny plan kont, automatyczna dekretacja, ewidencja VAT, operacje na rachunkach bankowych, deklaracje skarbowe i ZUS, rozrachunki, środki trwałe)
Intuicyjny system finansowo-księgowy wspierający księgowych na każdym etapie pracy: od zarządzania planami kont, dekretacji i księgowania, poprzez ewidencje VAT, pojazdów, środków trwałych, po wystawianie deklaracji skarbowych i ZUS, operacje kasowe i bankowe oraz rozliczanie rozrachunków.

rewizor NEXO PRO

rewizor nexo pro

(elastyczny plan kont, automatyczna dekretacja, definiowalne transakcje VAT, operacje na rachunkach bankowych, deklaracje skarbowe i ZUS, środki trwałe, Sfera dla Rewizora, własne raporty i wydruki)
Elastyczny system finansowo-księgowy zawierający wiele niestandardowych rozwiązań. Pozwala m.in. wykorzystywać wielopoziomowe konta kartotekowe, tworzyć własne raporty i wydruki oraz dodawać indywidualne rozwiązania dostosowane do specyfiki firmy poprzez tzw. punkty rozszerzeń i Sferę dla Rewizora.