Cloud computing - usługi w chmurze

Cloud Computing jest coraz bardziej popularną praktyką dostarczania usług chmurowych, takich jak infrastruktura i zasoby IT w trybie na żądanie.

Cloud computing - usługi w chmurze

Wspólnie z Klientami opracowujemy strategie adaptacji rozwiązań w chmurze do indywidualnych potrzeb biznesu, a następnie zarządzamy usługą zachowując wysoki poziom bezpieczeństwa.

Zapewniamy skalowalną i wydajną infrastrukturę przy systematycznej weryfikacji kosztów i modelu usługowego.

Swoboda konfiguracji, stabilność i sprawdzone high availability to podstawowe zalety chmury, dzięki którym nasi klienci otrzymują wsparcie dla potrzeb aplikacji biznesowych, projektów developerskich, e-commerce.

Jesteśmy dla CiebieDlaczego my?

Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych rozwiązań dla biur rachunkowych, firm, instytucji i osób prywatnych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres obsługi informatycznej.

Profesjonalnie i szybko

Optymalne, a co za tym idzie, najbardziej wydajne działanie systemu informatycznego wymaga stałego nadzoru. Tylko wtedy można mieć pewność niezawodności oraz bezpieczeństwa danych.

Nowocześnie i kompleksowo

Oferujemy nowoczesne rozwiązania i aplikacje wspomagające pracę. Instalujemy i zajmujemy się kompleksową obsługą instytucji oraz firm.

Zobacz również

Kontakt

  • ul. Gosławicka 2, 45-446 Opole 
  • info@linknet.pl
  • +48 77 544 59 44 
  • Helpdesk