Hosting i nie tylko

Domeny internetowe, niezawodny hosting www, serwery dedykowane, serwery vps, certyfikaty SSL.

Hosting, domeny, serwery

Aby zapewnić klientom niezawodny i szybki dostęp do powstałej strony internetowej stworzyliśmy wysokiej klasy centrum hostingowe. Pomieszczenia z serwerami są w pełni klimatyzowane i zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem.

Korzystamy z kilku niezależnych światłowodowych łączy internetowych, co zapewnia nieprzerwaną pracę centrum nawet w przypadku awarii któregoś z nich. Dodatkowo serwery są monitorowane 24 godziny na dobę w celu uniknięcia niespodziewanych awarii.

Nasze serwery są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Istnieje możliwość indywidualnego dostosowania konta hostingowego do Państwa potrzeb - w takiej sytuacji prosimy o kontakt.

Jesteśmy dla CiebieDlaczego my?

Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych rozwiązań dla biur rachunkowych, firm, instytucji i osób prywatnych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres obsługi informatycznej.

Profesjonalnie i szybko

Optymalne, a co za tym idzie, najbardziej wydajne działanie systemu informatycznego wymaga stałego nadzoru. Tylko wtedy można mieć pewność niezawodności oraz bezpieczeństwa danych.

Nowocześnie i kompleksowo

Oferujemy nowoczesne rozwiązania i aplikacje wspomagające pracę. Instalujemy i zajmujemy się kompleksową obsługą instytucji oraz firm.

Zobacz również

Kontakt

  • ul. Gosławicka 2, 45-446 Opole 
  • info@linknet.pl
  • +48 77 544 59 44 
  • Helpdesk