Kadry i płace Insert

InsERT programy dla firm

Przedsiębiorstwa poszukujące skutecznych i niezawodnych narzędzi wspomagających obsługę sprzedaży z pewnością znajdą coś dla siebie wśród produktów Insertu. Proponujemy bowiem całą gamę programów, różniących się zastosowaniem, możliwościami oraz ceną. Cechą wspólną wszystkich systemów jest prosta i intuicyjna obsługa.

Linia GT to zintegrowany pakiet programów ściśle współpracujących ze sobą i pracujących na wspólnej bazie danych. Posiada liczne ułatwienia i mechanizmy interfejsu użytkownika oraz pełne zaplecze informacyjne i szkoleniowe. Cechuje się bogata funkcjonalnością w niskiej cenie.

Linia Nexo jest to nowa generacja programów, które są proste i intuicyjne, a ich bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców. Nexo to rozwiązanie kompleksowe, wykonane w nowej technologii, które miało premierę w 2014 roku. Rozróżnia się linię Nexo oraz Nexo PRO, która cechuje się większą otwartością i elastycznością, co daje lepsze możliwości konfiguracji biznesowej.

Oferta oprogramowania InsERT całą gamę programów wspierających sprzedaż, księgowość oraz kadry i płace. 

Gratyfikant GT

gratyfikant gt

(ewidencja osobowa, umowy o prace, zlecenia, akordy, ECP, wypłaty, deklaracje PIT i ZUS, współpraca z Płatnikiem)
System kadrowo-płacowy, wyposażony w wiele rozbudowanych funkcji umożliwiających m.in. sprawne prowadzenie ewidencji osobowej w firmie, wystawianie różnego rodzaju umów i deklaracji, ewidencjonowanie wypłat. System obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych i współpracuje z programem Płatnik.

 

Gratyfikant NEXO

Gratyfikant nexo

(rozbudowana ewidencja osobowa i ewidencja czasu pracy, umowy o pracę i cywilnoprawne, wypłaty, deklaracje PIT i ZUS, współpraca z Płatnikiem)
System kompleksowo wspomagający obsługę kadr i płac – od prowadzenia rozbudowanej ewidencji osobowej i wystawiania umów o pracę i umów cywilnoprawnych, przez proste i zaawansowane planowanie i naliczanie wynagrodzeń, po generowanie rozliczeń z urzędem skarbowym i ZUS oraz wystawianie niezbędnych dokumentów.

GRATYFIKANT NEXO PRO

Gratyfikant nexo PRO

(rozbudowana ewidencja osobowa i ewidencja czasu pracy, umowy o pracę i cywilnoprawne, wypłaty, deklaracje PIT, ZUS, współpraca z Płatnikiem, własne pola, słowniki, raporty i wydruki, Sfera)
Elastyczny, otwarty system kadrowo-płacowy wyposażony we wszystkie funkcje niezbędne do obsługi kadr i płac, a także wiele ponadstandardowych rozwiązań (m.in. rozbudowane możliwości umów cywilnoprawnych i składników definiowalnych, własne raporty i wydruki, możliwość tworzenia rozszerzeń).