Systemy sprzedaży Insert

InsERT programy dla firm

Przedsiębiorstwa poszukujące skutecznych i niezawodnych narzędzi wspomagających obsługę sprzedaży z pewnością znajdą coś dla siebie wśród produktów Insertu. Proponujemy bowiem całą gamę programów, różniących się zastosowaniem, możliwościami oraz ceną. Cechą wspólną wszystkich systemów jest prosta i intuicyjna obsługa.

Linia GT to zintegrowany pakiet programów ściśle współpracujących ze sobą i pracujących na wspólnej bazie danych. Posiada liczne ułatwienia i mechanizmy interfejsu użytkownika oraz pełne zaplecze informacyjne i szkoleniowe. Cechuje się bogata funkcjonalnością w niskiej cenie.

Linia Nexo jest to nowa generacja programów, które są proste i intuicyjne, a ich bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców. Nexo to rozwiązanie kompleksowe, wykonane w nowej technologii, które miało premierę w 2014 roku. Rozróżnia się linię Nexo oraz Nexo PRO, która cechuje się większą otwartością i elastycznością, co daje lepsze możliwości konfiguracji biznesowej.

Oferta oprogramowania InsERT całą gamę programów wspierających sprzedaż, księgowość oraz kadry i płace

Subiekt GT

subiekt gt

(sprzedaż detaliczna i hurtowa, fakturowanie, zamówienia, towary, usługi, komplety, obsługa magazynów, rozrachunki)
Nowoczesny system sprzedaży przeznaczony dla firm, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze program sprawdza się w każdej sytuacji.

 

SUBIEKT NEXO

subiekt nexo

(sprzedaż detaliczna i hurtowa, fakturowanie, zamówienia, towary, usługi, komplety, obsługa magazynów, rozrachunki, płatności ratalne)
Program kompleksowo wspomagający obsługę sprzedaży w małych i średnich firmach – sklepach, hurtowniach, warsztatach, zakładach usługowych itp. Przyjazny, intuicyjny interfejs ułatwia i przyspiesza pracę, a bogata funkcjonalność zaspokoi potrzeby nowoczesnych przedsiębiorców, bez względu na branżę.

SUBIEKT NEXO PRO

subiekt nexo pro

(sprzedaż detaliczna i hurtowa, magazyn, fakturowanie, zamówienia, cenniki, oddziały, finanse, rozrachunki, Sfera dla Subiekta, rozszerzanie funkcjonalności) 
Elastyczny system sprzedaży zawierający wiele ponadstandardowych rozwiązań, dzięki którym możliwe jest dopasowanie programu do specyficznych potrzeb firmy (m.in. rozszerzanie funkcjonalności za pomocą Sfery dla Subiekta nexo, własnych pól, raportów i wydruków).

 

GESTOR GT

gestor gt

(CRM, pełna informacja o kliencie, historia kontaktów, planowanie i rejestrowanie zadań, poczta elektroniczna, wysyłki grupowe)
Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy. Jego wszechstronność i możliwość dostosowania do własnych potrzeb sprawiają, że program może być wykorzystywany w firmach o dowolnej specjalizacji.

 

GESTOR NEXO

Gestor nexo PRO

(CRM, pełna informacja o kliencie, historia kontaktów, zaawansowane ofertowanie, planowanie i rejestrowanie zadań, mailingi)
Nowoczesny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Umożliwia m.in. ewidencjonowanie szczegółowych danych klientów wraz z historią kontaktów, przedstawianie i negocjowanie ofert czy zbiorczą wysyłkę maili. Działa również w obszarze wewnątrzfirmowym, organizując i usprawniając pracę.

GESTOR NEXO PRO

Gestor nexo PRO

(CRM, pełna informacja o kliencie, historia kontaktów, planowanie i rejestrowanie zadań, poczta elektroniczna, wysyłki grupowe, łatwa rozbudowa, automatyzacja procesów)
Wszechstronny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Program jest rozszerzoną wersją Gestora GT, wzbogaconą o mechanizm pozwalający na dowolną rozbudowę programu i dostosowanie go do specyficznych wymagań przedsiębiorstwa