Outsourcing usług IT

Mamy ponad 10 lat doświadczenia, w czasie którym zrealizowaliśmy projekty ponad 400 klientów.

Outsourcing usług IT

Oferujemy pełen outsourcing usług IT lub wsparcie wewnętrznych działów IT, które chcą przekazać na zewnątrz część zadań.

W przypadku outsourcingu usług IT możemy wyodrębnić dwa obszary, w których wykorzystywane jest wsparcie firmy zewnętrznej. Pierwszym jest helpdesk, czyli podstawowa pomoc użytkownikom komputerów oraz urządzeń mobilnych i peryferyjnych. Drugi zakres usług obejmuje administrację serwerami i zarządzanie całą siecią komputerową.

Outsourcing specjalistów IT

Dostarczamy specjalistów o niezbędnych kompetencjach w optymalnym wymiarze czasu.

Outsourcing IT to nie tylko zlecanie zadań na zewnątrz. To również elastyczna forma współpracy dostosowana do oczekiwań każdego biznesu. W razie potrzeby nasi specjaliści mogą pracować w strukturach Państwa firmy.

Na mocy umowy nasz specjalista staje się członkiem Państwa zespołu i realizuje prace na miejscu lub zdalnie. W zależności od zakresu i rodzaju obowiązków pracuje na pełen lub częściowy etat.

W razie pojawienia się nowych potrzeb zbudujemy dla Państwa zespół o kompetencjach dostosowanych do specyfiki realizowanych projektów.

Jesteśmy dla CiebieDlaczego my?

Zajmujemy się tworzeniem kompleksowych rozwiązań dla biur rachunkowych, firm, instytucji i osób prywatnych. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki zakres obsługi informatycznej.

Profesjonalnie i szybko

Optymalne, a co za tym idzie, najbardziej wydajne działanie systemu informatycznego wymaga stałego nadzoru. Tylko wtedy można mieć pewność niezawodności oraz bezpieczeństwa danych.

Nowocześnie i kompleksowo

Oferujemy nowoczesne rozwiązania i aplikacje wspomagające pracę. Instalujemy i zajmujemy się kompleksową obsługą instytucji oraz firm.

Zobacz również

Kontakt

  • ul. Gosławicka 2, 45-446 Opole 
  • info@linknet.pl
  • +48 77 544 59 44 
  • Helpdesk